Beurer GERMANY KS 25, Дигитална кујнска вага, сива боја, Вклучен сад за мерење со капацитет од 1.2л, Осветлен ЛЦД дисплеј на допир, капацитет 3кг, TARE функција, градуација 1гр, автоматско исклучување, индикатор за преоптеретеност

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Beurer GERMANY KS 25

  • Бренд: Beurer
  • Краток опис: Beurer GERMANY KS 25, Дигитална кујнска вага, сива боја, Вклучен
  • Шифра: 68883
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,099 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,099 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL, Правосмукалка, Плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 360 W, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,249 Ден.

Gorenje BM 900 W II

Gorenje BM 900 W II

Gorenje BM 900 W II, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 550 W, LCD екран,Големина на лебот: 7..

Редовна Цена 4,690 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,290 Ден.

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112, Пегла со парогенератор, Розево бела боја, 2400W, Автоматско исклучување, Cera glissee..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

ST Dolce PM-H01

ST Dolce PM-H01

ST Dolce PM-H01, Superior Technology, Апарат за правење палачинки, 1000W, нелеплива површина од 12",..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Sinbo SSI-2855 Steam Iron

Sinbo SSI-2855 Steam Iron

Sinbo SSI-2855 Steam Iron, Ceramic soleplate, dry/spray/steam/variable steam/vertical steam, Anti dr..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

BOSCH MES25C0

BOSCH MES25C0

BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје..

7,299 Ден.

Tefal Invissia Grill pan B3094

Tefal Invissia Grill pan B3094

Tefal Invissia Grill pan B3094042, Тефлон Грил тава 26x26цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, пог..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

De Longhi Icona Vintage ICMOV2

De Longhi Icona Vintage ICMOV2

De Longhi Icona Vintage ICMOV210.AZ, MADE IN ITALY DESIGN Апарат за филтер кафе, сино/кафеава боја, ..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,199 Ден.

Gorenje HBX 884 QE

Gorenje HBX 884 QE

Gorenje HBX 884 QE, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црна боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецкањ..

Редовна Цена 3,290 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,290 Ден.

Tefal Ingenio K2060814

Tefal Ingenio K2060814

Tefal Ingenio K2060814, Лажица за вртење храна, Боја Црно Црвена..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Gorenje JC 803 G

Gorenje JC 803 G

Gorenje JC 803 G, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Зелено-бела боја, Максимална јачина на моторот..

Редовна Цена 4,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,890 Ден.

AQUAPHOR AMETHYST Бокал за фил

AQUAPHOR AMETHYST Бокал за фил

AQUAPHOR AMETHYST Бокал за филтрирање вода, Достапен во сина, црвена и црна боја, 2.8л капацитет на ..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

Tefal Talent Pro Frypan C62104

Tefal Talent Pro Frypan C62104

Tefal Talent Pro Frypan C6210452, Титаниум тава 24цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, погодно за..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

ST J600-D Superior Technology

ST J600-D Superior Technology

ST J600-D Superior Technology, Соковник, сребрена/црна боја, 600W Moќност, XXL отвор за овошје, филт..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кујнски ваги