Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY KS 25, Дигитална кујнска вага, сива боја, Вклучен
Достапност:
Шифра: 68883
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 276

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY KS 25, Дигитална кујнска вага, сива боја, Вклучен сад за мерење со капацитет од 1.2л, Осветлен ЛЦД дисплеј на допир, капацитет 3кг, TARE функција, градуација 1гр, автоматско исклучување, индикатор за преоптеретеност
Напреден Филтер
Бренд Beurer

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира