Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY GS 207 SPRING, Дигитална Вага за мерење телесна т
Достапност:
Шифра: 68871
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY GS 207 SPRING, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, виолетова со апликација цветови, голем осветлен ЛЦД Дисплеј, градуација 100гр, површина за стоење 30x29цм, капацитет 150кг, автоматско исклучување, вклучување со стапнување, супер тенка само 19мм
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela