Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТ
Достапност:
Шифра: 68808
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 181

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТАЛИЈА, црн, 2400W, Професионален АЦ мотор, 130км/ч брзина на воздух, 2x концентратори 6x75 мм и 6x90мм, 6 брзини и 6 температури, 50% потивок од останатите фенови, Копче за ладен воздух, Отстранлив филтер, Долг кабел 2.7 метри
Напреден Филтер
Бренд BaByliss

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира