Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GL 24, Стаклен капак, Димензии (ШxВxД): 24 x 4 x 24 cm
Достапност:
Шифра: 68802
Прегледи: 271

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje GL 24, Стаклен капак, Димензии (ШxВxД): 24 x 4 x 24 cm
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира