Дознајте први за сите новости!

ST RF-2601WM Superior Technology
ST RF-2601WM Superior Technology

ST RF-2601WM Superior Technology


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 10,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 430 Ден.
Клуб Акција: 8,999 Ден.
48 Рати Без Камата 215 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 68785
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST RF-2601WM Superior Technology, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 187л, замрзнувачки дел 40л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 144x55 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички