Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TDW C14, Машина за миење садови, бела боја, самостоеч
Достапност:
Шифра: 68734
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2947

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TDW C14, Машина за миење садови, бела боја, самостоечка, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 4 температурни нивоа, Половично полнење, Индикатор за сол, Бучност 52дб, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,6x59,8 цм
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
Можеби ќе Ве интересира