Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електрон
Достапност:
Шифра: 68676
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2769

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електронски програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, Eco time, тајмер, Бучност: 68дб, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019