Brand: BOMANN
Model: BOMANN KA 183 CB WHITE, Апарат за филтер кафе Кафемат, Бела боја
Stock:
Product Code: 68651
Warranty (days): 360
Viewed: 790

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOMANN KA 183 CB WHITE, Апарат за филтер кафе Кафемат, Бела боја, 1.5л капацитет на садот - за 12-14 кафиња, 900W, филтер кој се вади, индикатор за ниво на вода, систем против капење, инокс подножје за одржување топлина
Advanced Filter
Бренд BOMANN
Related Products