Бренд: BOMANN
Краток опис: BOMANN KA 183 CB WHITE, Апарат за филтер кафе Кафемат, Бела боја
Достапност:
Шифра: 68651
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 790

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOMANN KA 183 CB WHITE, Апарат за филтер кафе Кафемат, Бела боја, 1.5л капацитет на садот - за 12-14 кафиња, 900W, филтер кој се вади, индикатор за ниво на вода, систем против капење, инокс подножје за одржување топлина
Напреден Филтер
Бренд BOMANN
Можеби ќе Ве интересира