Дознајте први за сите новости!

Elextrolux ESB2500
Elextrolux ESB2500

Elextrolux ESB2500


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 121 Ден.
Клуб Акција: 2,029 Ден.
48 Рати Без Камата 61 Ден.
Бренд: Electrolux
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 68606
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Elextrolux ESB2500, Блендер за правење SMOOTHIE, сребрена боја, 300W моќен мотор, 2 брзини + пулс функција, 600мл капацитет на садот, можност за кршење мраз, 2 вклучени чашки, идеален за правење шејкови, сосови и коктели
Платежни картички