Бренд: Braun
Краток опис: Braun JB5160WH, Блендер - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција,
Достапност:
Шифра: 68588
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 29
Редовна Цена: 6,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,759 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,799 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Braun JB5160WH, Блендер - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција, бела боја, 1000W моќен мотор, 1.6л Огноотпорен стаклен сад, 11 брзини + пулс функција, Интелигентни пресетирани програми (кршење мраз, smoothie, супи, пире), заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд Braun

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.