-30%
Braun JB5160WH

Braun JB5160WH

Краток опис

Braun JB5160WH, Блендер - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција, бела боја, 1000W моќен мотор, 1.6л Огноотпорен стаклен сад, 11 брзини + пулс функција, Интелигентни пресетирани програми (кршење мраз, smoothie, супи, пире), заштита од прегревање...
Редовна Цена
6,799 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
4,759 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,799 Ден. Ден.
Бренд: Braun
Шифра: 68588
Гаранција: 360 дена
Прегледи: 20
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Braun JB5160WH, Блендер - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција, бела боја, 1000W моќен мотор, 1.6л Огноотпорен стаклен сад, 11 брзини + пулс функција, Интелигентни пресетирани програми (кршење мраз, smoothie, супи, пире), заштита од прегревање