Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi VH400, Овлажнувач за воздух, сина боја, 4.5л капацитет
Достапност:
Шифра: 68578
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 371

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi VH400, Овлажнувач за воздух, сина боја, 4.5л капацитет на резервоар, 15часа континуирана работа со полн резервоар, ноќно светло, пареа која се сетира, диспанзер за мириси, транспаренте прозор за проверка на ниво на вода, автоматски се исклучува при празен резервоар, за простории до 22 м2, 300ml/h стапка на овлажнување, 1150W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира