Дознајте први за сите новости!

BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST389E
BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST389E

BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST389E


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 125 Ден.
Клуб Акција: 2,899 Ден.
48 Рати Без Камата 63 Ден.
Бренд: BABYLISS
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68549
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BaByliss I-Pro 235 ionic XL ST389E, Diamond Ceramic серија, Професионална пегла за коса со керамички плочки Wet & Dry, LED Дисплеј, Јонизација, за употреба со влажна и сува коса, црна боја, Ултра тенка, Дијамантски керамички плочки со големина од 35x120мм, Регулатор на температура од 140 до 235 степени во 6 позиции, автоматско исклучување, Заклучување на плочките, Можност за виткање на косата
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Платежни картички