Дознајте први за сите новости!

Gorenje H 17 G
Gorenje H 17 G

Gorenje H 17 G


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 3,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 138 Ден.
Клуб Акција: 2,639 Ден.
48 Рати Без Камата 69 Ден.
Бренд: Gorenje
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68490
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Gorenje H 17 G, Овлажнувач на воздух, Зелена боја, Капацитет на резервоарот: 1,7 Литри, Приклучна моќ: 30 W, Ултрасонично делување, Ладна магла, Модерен дизајн, Подобрен квалитет на воздухот, Подобрена влажност во просторијата, Индикатор: LED
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Платежни картички