Дознајте први за сите новости!

SAMSUNG 48J5002 48`` (122cm)
SAMSUNG 48J5002 48`` (122cm)

SAMSUNG 48J5002 48`` (122cm)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 28,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1209 Ден.
Клуб Акција: 24,999 Ден.
48 Рати Без Камата 605 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68393
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SAMSUNG 48J5002 48`` (122cm), FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 200, 200HZ CMR, tuner DVB-T/C and analogue tuner, Basic football mode, Game Mode, Speakers Total 20W(2 x 10W) RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, 4 Legs Stand, P/N: UE48J5002AKXXH
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 48'' (122cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички