-6%
Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Сива, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104м3, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 265:220:300mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 82 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 48кг, Димензии: В:Ш:Д: 720:400:400mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Smederevac MBS Happy

  • Бренд: MBS Smederevac
  • Краток опис: Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Сива, Моќност
  • Шифра: 68376
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 8,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 8,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 8,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво