Дознајте први за сите новости!

INDESIT LI8 N1 X Нов Модел 2015
INDESIT LI8 N1 X Нов Модел 2015

INDESIT LI8 N1 X Нов Модел 2015


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 21,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 917 Ден.
Клуб Акција: 20,999 Ден.
48 Рати Без Камата 459 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68361
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT LI8 N1 X Нов Модел 2016, Фрижидер со долна комора NO FROST + Вентилирачки, Инокс, NO FROST дел за замрзнување, Вентилирачки дел за одржување, Лизгачки полици 7цм, 305л Тотален нето капацитет, Нето 215л фрижидерски дел, Нето 90л замрзнувач, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, hygiene control, флексибилна кутија нa 2 нивоа за овошје и зеленчук Flexi use box, сензор за отворена врата, Бучност 45дб, Димензии: 189x60x68 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Платежни картички