Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Ди
Достапност:
Шифра: 68357
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 197
Редовна Цена: 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 5кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2032 батерија
Напреден Филтер
Бренд Xavax

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.