Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 5кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2032 батерија

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xavax 106993 Milla Дигитална к

 • Бренд: Xavax
 • Краток опис: Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Ди
 • Шифра: 68357
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 599 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Tefal BL850D38

Tefal BL850D38

Tefal BL850D38, Блeндер, Боја Инокс-црна,Моќност 1400W, 3 Автоматски програми, 6 подвижни ножиња, ка..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

NITEC М30 Мини ароматизер DISC

NITEC М30 Мини ароматизер DISC

NITEC М30 Мини ароматизер DISCOVER FRESH, иделано за освежување на домот или канцеларијата..

Редовна Цена 99 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

Tefal BC5121V0

Tefal BC5121V0

Tefal BC5121V0, Кујнска вага, Optiss Delicious CAKE POPS, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мере..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Tefal Pleasure Pancake pan D5

Tefal Pleasure Pancake pan D5

Tefal Pleasure Pancake pan D5021053, Титаниум тава за палачинки 25цм, Thermo-SpotTM индикатор за то..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

BaByliss 3-Day & Shave E890E

BaByliss 3-Day & Shave E890E

BaByliss 3-Day & Shave E890E, Безжична машинка за брада 2 во 1, тридневна брада или бричење со жилет..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Philips BRE610/00

Philips BRE610/00

Philips BRE610/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, ..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,219 Ден.

Philips HR1388/80

Philips HR1388/80

Philips HR1388/80, Сецко, Боја Бела, 200 W, Апарат за правење салати, 6 дискови за разни облици на с..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

De Longhi ESAM 3000B

De Longhi ESAM 3000B

De Longhi ESAM 3000B, Magnifica серија, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, црна боја, Пумпа..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

ST TB-K500XG

ST TB-K500XG

ST TB-K500XG, Superior Technology, Блендер, Инокс, 500W, Стаклен сад со капацитет од 1.25л, 4 брзини..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

BOSCH BSG6A210A

BOSCH BSG6A210A

BOSCH BSG6A210A, Правосмукалка според директиви на ЕУ, Сина боја, Нов иновативен HiSpin мотор со аер..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Tefal ZE610D38

Tefal ZE610D38

Tefal ZE610D38, Соковник,Инокс, Моќност 800W, Подвижен контејнер за отпадоци 2л,Сад за сок 1,2л, Сеп..

Редовна Цена 8,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,699 Ден.

Philips BSC111/06

Philips BSC111/06

Philips BSC111/06, Четка за чистење на лице, 1 четка, 1 брзина, 100% waterproof, батерија на полнење..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Rowenta CV5361F0

Rowenta CV5361F0

Rowenta CV5361F0, Фен за коса, Боја црно-виолетова, Моќност 2100W, Брзини 3, Степен на температура 3..

Редовна Цена 1,849 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,849 Ден.

Gorenje SIH 2200 BS

Gorenje SIH 2200 BS

Gorenje SIH 2200 BS, Пегла на Пареа, Сино-Бела боја, јачина:2200 W, Индикатор на работа: Индикатор з..

Редовна Цена 1,790 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,750 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кујнски ваги