SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и овлажнувач на воздух, безбедносно исклучување, секогаш ладно куќиште, заштита против прегревање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SAPIR SP-1972-IFW

  • Бренд: SAPIR
  • Краток опис: SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа
  • Шифра: 68342
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ROWENTA BU2620F0

ROWENTA BU2620F0

ROWENTA BU2620F0, Електрилен маслен радијатор INTENSIUM, бела боја, 9 ребра, Моќност 2000W, Три мода..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

ST Алат за чистење камини ТFЗ

ST Алат за чистење камини ТFЗ

ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатки..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер со скриен дисплеј..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Антрацит, Приклучок на парно, Моќност од 23,..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Црна, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

Beurer GERMANY LB 44

Beurer GERMANY LB 44

Beurer GERMANY LB 44, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соб..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT, Климатизер за ладење и греење, 5.5KW, со СЕТ, моќност при ладење 5280w , ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

ST GAC-18SOO

ST GAC-18SOO

ST GAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.2KW и Греење 5.33KW, Скриен..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 7KW максимална 9KW, загревње на повр..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Gorenje H 17 G

Gorenje H 17 G

Gorenje H 17 G, Овлажнувач на воздух, Зелена боја, Капацитет на резервоарот: 1,7 Литри, Приклучна м..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,639 Ден.

ST CHG-2000BE

ST CHG-2000BE

ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Црна ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Elegant 1200

Elegant 1200

Elegant 1200, Правосмукалка за пепел, Црвена боја, 3 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (изд..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површи..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Кварцна греалка