Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа
Достапност:
Шифра: 68342
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 53
Редовна Цена:
1,399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и овлажнувач на воздух, безбедносно исклучување, секогаш ладно куќиште, заштита против прегревање
Напреден Филтер
Бренд SAPIR

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.