Бренд: ST
Краток опис: ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатк
Достапност:
Шифра: 68321
Прегледи: 27
Редовна Цена: 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,199 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатки
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.