ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатки

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST Алат за чистење камини ТFЗ

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатк
  • Шифра: 68321
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

PANASONIC CS-UE18RKE

PANASONIC CS-UE18RKE

PANASONIC CS-UE18RKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на к..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

52,999 Ден.

Alfa Term AT 27

Alfa Term AT 27

Alfa Term AT 27, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност ..

Редовна Цена 58,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

53,500 Ден.

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 7KW максимална 9KW, загревње на повр..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец Црн, 90 степени, 150, revision and dumper..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

De Longhi SRI 2- SRI

De Longhi SRI 2- SRI

De Longhi SRI 2- SRI, Eксклузивна греалка на Гас, сребрена боја, 4200W моќност, метално тело без ост..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,799 Ден.

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

ST HYDRO KAMIN 15

ST HYDRO KAMIN 15

ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен ..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Кафеава емајлирана, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 189 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

169 Ден.

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Teba TP-24

Teba TP-24

Teba TP-24, Камин на пелети за централно греење, Црно бела боја, 25KW моќност, Целосно електронски с..

Редовна Цена 74,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

67,999 Ден.

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 12 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E, Ексклузивен Конвектор Slim Style HiFi, ЛЕД Дисплеј, Моќност 2000W, 3 нивоа на м..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

Atlantic F117 design 2.000W +

Atlantic F117 design 2.000W +

Atlantic F117 design 2.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со електронски те..

4,899 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Дополнителна опрема за греење на дрво