Бренд: ST
Краток опис: Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm
Достапност:
Шифра: 68317
Прегледи: 27
Редовна Цена: 749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

649 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 749 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.