Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Подметач за камин HP70

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm
  • Шифра: 68317
    Лагер:
  • Редовна Цена: 749 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 649 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 749 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна боја, 2400W, прилагодлива температура, ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен ..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

66,999 Ден.

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 20 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина д..

Редовна Цена 11,900 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,200 Ден.

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Приклучок на парно, Моќност од 32KW, ..

Редовна Цена 67,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

61,750 Ден.

ST Алат за чистење камини ТFЗ

ST Алат за чистење камини ТFЗ

ST Алат за чистење камини ТFЗ, Superior technology, со три алатки..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Црна, должина 0.25м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 129 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119 Ден.

NITEC М03

NITEC М03

NITEC М03, Мирис за клима уреди, Bouquet..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

Универзални Тркалца за Конвект

Универзални Тркалца за Конвект

Универзални Тркалца за Конвектор..

Редовна Цена 559 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

559 Ден.

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA, Црно-Црвена боја, моќност 8,5kw, загревање на површина од 110m3-140m3, 42..

Редовна Цена 48,050 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плотна, со КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ од страна, Б..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термоста..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

Smederevac MBS 10 RS Бел

Smederevac MBS 10 RS Бел

Smederevac MBS 10 RS Бел, Десен, шпорет на цврсто гориво Термостат, Моќност од 11KW, загревње на пов..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Дополнителна опрема за греење на дрво