Бренд: ST
Краток опис: Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm
Достапност:
Шифра: 68316
Прегледи: 431

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира