ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 728x75x400 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST C2000C

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалц
  • Шифра: 68297
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BT

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BT

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен Дис..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,499 Ден.

Victoria TORINO

Victoria TORINO

Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

ST TAC-18INV

ST TAC-18INV

ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 5.70KW и Греење 6.50KW, Скр..

Редовна Цена 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

De Longhi TRRS 0715.B

De Longhi TRRS 0715.B

De Longhi TRRS 0715.B, Radia S New battery design со зголемена површина на ребрата, Луксзуен Маслен ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 43 м2, Vi..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,199 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

Smederevac MBS 3 E

Smederevac MBS 3 E

Smederevac MBS 3 E, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 6.5KW, загревње на површин..

Редовна Цена 11,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

De Longhi DES 16

De Longhi DES 16

De Longhi DES 16, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, Сетирање ниво н..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекц..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Beurer GERMANY LB 50

Beurer GERMANY LB 50

Beurer GERMANY LB 50, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соб..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри СЕТ за прочистувач на воздух LR 300..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти возд..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор