Бренд: ST
Краток опис: ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалц
Достапност:
Шифра: 68297
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 83
Редовна Цена: 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,399 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 728x75x400 мм
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.