Notice: Undefined variable: _REQUEST in /var/www/setec.mk/system/library/request.php on line 26 Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT
Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошувачка на ел. Енергија 1100w , моќност при греење 3660w , потрошувачка на ел. Енергија 1200w, A енергетска класа, проток на воздух 600м3, далечинско управување, детекција во случај на испуштање на разладен гас, автоматска работа, автоматско повторно вклучување (кога снемува струја), ноќен режим на работа, турбо режим, извлекување на влага од воздухот, вентилирање-проветрување

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

  • Бренд: Gorenje
  • Краток опис: Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW
  • Шифра: 68291
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AKXL, камин на цврсто гориво со челична плотна и челичен покрив над плот..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.87KW и Греење 5.09KW, Скри..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоп..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

ST TAC-18INV

ST TAC-18INV

ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 5.70KW и Греење 6.50KW, Скр..

Редовна Цена 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

ST AH-230S

ST AH-230S

ST AH-230S, Superior Technology, Овлажнувач и прочистувач на воздух 2во1, Ултрасонично овлажнување, ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Кремова, Моќност од 8KW максимал..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

ST PN-2000

ST PN-2000

ST PN-2000, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 ..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST AP-8410CE

ST AP-8410CE

ST AP-8410CE, Superior Technology, Филтер СЕТ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежи..

16,090 Ден.

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти возд..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети, 0.25м, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

179 Ден.

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP, Панелна греалка, Приклучна моќ: 2000 W, Тајмер, Димензии (ШхВхД): 92 х 43 ..

Редовна Цена 6,790 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,990 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Сплит системи