Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW
Достапност:
Шифра: 68291
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 130
Редовна Цена: 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошувачка на ел. Енергија 1100w , моќност при греење 3660w , потрошувачка на ел. Енергија 1200w, A енергетска класа, проток на воздух 600м3, далечинско управување, детекција во случај на испуштање на разладен гас, автоматска работа, автоматско повторно вклучување (кога снемува струја), ноќен режим на работа, турбо режим, извлекување на влага од воздухот, вентилирање-проветрување
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.