Gorenje GV 64315, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm, Капацитет: 14 комплети, Енергетска класа: A++, Индикатор за преостанато време на работа, Сервисна дијагностика, Сензор за чистота на водата, Одложен старт 0-24 часа, Температура на миење: 40, 50, 55, 60, 65 °C, Целосен Aqua Stop, Внатрешност од нерѓосувачки челик, Боја на корпата: Сива, Горна или долна, Варијабилна горна корпа, Прилагодливи предни ногарки, Корпа со рачка, Преклопувачки носачи за тањири во долната корпа, Автоматско дозирање на средство за омекнување на водата за подобро миење, Индикатор за крај на миењето, Звучен сигнал за крај на миењето, Индикатор за сол за омекнување на водата, Индикатор на средство за миење, Индикатор за грешки, Скриен грејач, Распрскувачи: 3, Функција за таблета 3 во 1, Самочистечки филтер, Систем на горната корпа: Клик клак систем, Нивоа на прскање: 5, Број на корпи: 3, Димензии (Ш x В x Д): 59,8 x 81,5 x 55 cm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Gorenje GV 64315

  • Бренд: Gorenje
  • Краток опис: Gorenje GV 64315, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm,
  • Шифра: 68290
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 25,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 23,450 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 25,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

AEG DF6260-ML/1

AEG DF6260-ML/1

AEG DF6260-ML/1, Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со лизгање на дугме, 4 степени на брзина, ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,799 Ден.

SAMSUNG RB33J3230BC/EF

SAMSUNG RB33J3230BC/EF

SAMSUNG RB33J3230BC/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Црна боја, NO FROST без влага во фрижид..

Редовна Цена 32,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU

ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU

ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Високомонтажен Бојлер за во кујна 6 л..

Редовна Цена 4,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,699 Ден.

Gorenje WHC 623 E16 X

Gorenje WHC 623 E16 X

Gorenje WHC 623 E16 X, Самостоен ѕиден кујнски аспиратор, INOX, 60 cm, Максимален проток на воздух п..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,490 Ден.

HANSA OKP6321ZBH

HANSA OKP6321ZBH

HANSA OKP6321ZBH, Црн оџак аспиратор, 60цм, 400м3 капацитет, 1 мотор 140W, 2 лампи за осветлување 2x..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,599 Ден.

HANSA BHC63706

HANSA BHC63706

HANSA BHC63706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензорска, со 4 грејни зони (1x двојна, 1x..

Редовна Цена 12,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

TELEFUNKEN BTF 3200

TELEFUNKEN BTF 3200

TELEFUNKEN BTF 3200, Вграден Фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 1..

Редовна Цена 19,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

HOTPOINT ARISTON LTF 8B019 C E

HOTPOINT ARISTON LTF 8B019 C E

HOTPOINT ARISTON LTF 8B019 C EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 комплети, 8 програ..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,499 Ден.

HOTPOINT ARISTON MWHA 122.1 X

HOTPOINT ARISTON MWHA 122.1 X

HOTPOINT ARISTON MWHA 122.1 X, Вградна микробранова со ГРИЛ, INOX, 20лт, 800W, Грил 1000W, Голем ЛЦД..

14,999 Ден.

Gorenje EC 610 SC

Gorenje EC 610 SC

Gorenje EC 610 SC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Стаклокерамичка плоча, Механичко управ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,990 Ден.

Electrolux EHF3920BOK

Electrolux EHF3920BOK

Electrolux EHF3920BOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола на прекинувач, Hi-Light..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

SAMSUNG DV80M5010QW/LE

SAMSUNG DV80M5010QW/LE

SAMSUNG DV80M5010QW/LE, Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела - Crystal Gloss црна ..

Редовна Цена 42,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

WHIRLPOOL WRIC 3C26

WHIRLPOOL WRIC 3C26

WHIRLPOOL WRIC 3C26, Вградна машина за миење садови, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 14 ко..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

HANSA BOES64471

HANSA BOES64471

HANSA BOES64471, Вградна фурна, Црна, Голем ЛЦД Дисплеј, Електронски тајмер, Push Pull копчиња на в..

Редовна Цена 11,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Тагови: Бела Техника, Вградна техника, Вградни машини за миење садови