Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GV 64315, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm,
Достапност:
Шифра: 68290
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 102
Редовна Цена: 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,450 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 25,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje GV 64315, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm, Капацитет: 14 комплети, Енергетска класа: A++, Индикатор за преостанато време на работа, Сервисна дијагностика, Сензор за чистота на водата, Одложен старт 0-24 часа, Температура на миење: 40, 50, 55, 60, 65 °C, Целосен Aqua Stop, Внатрешност од нерѓосувачки челик, Боја на корпата: Сива, Горна или долна, Варијабилна горна корпа, Прилагодливи предни ногарки, Корпа со рачка, Преклопувачки носачи за тањири во долната корпа, Автоматско дозирање на средство за омекнување на водата за подобро миење, Индикатор за крај на миењето, Звучен сигнал за крај на миењето, Индикатор за сол за омекнување на водата, Индикатор на средство за миење, Индикатор за грешки, Скриен грејач, Распрскувачи: 3, Функција за таблета 3 во 1, Самочистечки филтер, Систем на горната корпа: Клик клак систем, Нивоа на прскање: 5, Број на корпи: 3, Димензии (Ш x В x Д): 59,8 x 81,5 x 55 cm
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира