Дознајте први за сите новости!

BOSCH WAT20360BY
BOSCH WAT20360BY

BOSCH WAT20360BY


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 32,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1375 Ден.
Клуб Акција: 28,999 Ден.
48 Рати Без Камата 688 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68235
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH WAT20360BY, Serie 6 Avantixx, Машина за перење на алишта, Бела боја со Инокс хромирана врата, 8кг, 1000 вртежи, MEGA XXL Голем ЛЦД дисплеј со тајмер, ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Touch control копчиња, Електронски програматор, Сензор за полнење, 63 литри Vario Drum - нежно перење поради специјалната структура на барабанот, ECARF сертификат специјално создадена за алергични лица и оние со сензитивна кожа, 3Д Аква Спа систем на перење за подлабока пенетрација на водата, 32цм широко отворање на вратата под агол од 165 степени, Аqua Stop систем, Специјални програми, Еco perfect, Speed perfect, Регистрирање на пената, заклучување од деца, Vario soft drum Контрола на нерамнотежа на барабанот, Active water - двостепена автоматика за дозирање за количината на облека со што се штеди вода, Anti vibaration, Самочистење, Магнетно затворање на вратата, Енергетска класа А+++, 50дб, Димензии 85 x 60 x 59цм
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички