Дознајте први за сите новости!

SAMSUNG 48J6202 48`` (122cm) FullHD SMART TV
SAMSUNG 48J6202 48`` (122cm) FullHD SMART TV

SAMSUNG 48J6202 48`` (122cm) FullHD SMART TV


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 38,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1625 Ден.
Клуб Акција: 32,999 Ден.
48 Рати Без Камата 813 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68211
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SAMSUNG 48J6202 48`` (122cm) FullHD SMART TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 600, 600HZ CMR, Tiezen Smart Hub 2015, Auto motion plus, Micro Dimming Pro, DVB-T2/C and Analouge tuner, Dolby Digital Plus, DTS, 20W RMS, HD Audio, BlueTooth headset support, Multiroom Link, Multi Screen, Skype ready, TV to mobile mirroring, Mobile to TV mirroring, DLNA, Samsung Smart View, Wifi Direct, Quad-Core processor, Advanced sports mode, Extended PVR, Game mode, PiP, Digital clean view, Connections: 4 x HDMI, 3 x USB, Component in, Composite in, Ethernet, Headphone, Optical out, RF In (Terrestrial/Cable input), CI +, MHL, Wifi Bulit in (802.11ac), Anynet+, E-manual, Vesa Support, Rectangle Stand, P/N: UE48J6202AKXXH
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Не
Wifi Да
Дијагонала 48'' (122cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички