Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG 48J5100 48" (122cm), FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1
Достапност:
Шифра: 68143
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1136

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG 48J5100 48" (122cm), FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 200, 200HZ CMR, tuner DVB-T/C and analogue tuner, Basic football mode, Game Mode, Speakers Total 20W(2 x 10W) RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Rectangle Stand, P/N: UE48J5100AWXXH
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 48'' (122cm)
Резолуција FullHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира