Gorenje SIH 1800 BT, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:1800 W, Индикатор на работа: Индикатор за работа, Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min, Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min, Волумен на резервоарот за вода: 0,2 Литри, Долевање на вода во текот на пеглањето, Систем против собирање на воден каменец, Можност за суво пеглање, Вртење на приклучниот кабел: 360 °, Функција прскање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Gorenje SIH 1800 BT

  • Бренд: Gorenje
  • Краток опис: Gorenje SIH 1800 BT, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:180
  • Шифра: 68064
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,590 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,490 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,590 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips EP5335/10

Philips EP5335/10

Philips EP5335/10, Боја Сребрена, Philips 5000 series Super-automatic espresso machine, LatteGo, Aq..

Редовна Цена 50,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

50,990 Ден.

Rowenta ZR200540

Rowenta ZR200540

Rowenta ZR200540, Универзална кесичка за правосмукалки Hygiene +, 4 парчиња, за X-Trem Power, Compac..

Редовна Цена 459 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

459 Ден.

Metalac Disney Mickey mouse

Metalac Disney Mickey mouse

Metalac Disney Mickey mouse, СЕТ од 3 садови..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE

SAMSUNG VC15F30WNCN/GE, Правосмукалка, Сина боја, Моќност на моторот 1550 W, Вшмукувачка моќ 330 W, ..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

Tefal FV1710E0Virtuo

Tefal FV1710E0Virtuo

Tefal FV1710E0Virtuo, Пегла на пареа, Боја Тиркизна, 1800W, 24г/мин- пареа, ударна пареа 80г/мин,во..

1,899 Ден.

ST VCC-2400BTS

ST VCC-2400BTS

ST VCC-2400BTS, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2400W моќност на моторот, сина боја,..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

SAPIR SP-1215-AJ

SAPIR SP-1215-AJ

SAPIR SP-1215-AJ, Рачен Сецко за лук и билки, со сечива од нерѓосувачки челик, Лесен за чистење..

Редовна Цена 219 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

219 Ден.

De Longhi EC 680.M

De Longhi EC 680.M

De Longhi EC 680.M, Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espres..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

ST BTG-T1800I

ST BTG-T1800I

ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, нелепливи плочи, 1800W, термоизолирана..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,519 Ден.

ST SI-2400B

ST SI-2400B

ST SI-2400B, Superior Technology, Пегла на пареа, Сино бела боја, Керамичка површина, 2400W моќност,..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

TOYOTA FSL18

TOYOTA FSL18

TOYOTA FSL18, Машина за шиење Класик серија, 18 програми за шиење, рамен штеп, цик цак, конец за скр..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

BOSCH BGS05A220

BOSCH BGS05A220

BOSCH BGS05A220, Правосмукалка со канистер според директиви на ЕУ, Сина боја, AAA, 700W HiSpin moto..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,199 Ден.

Tefal SW854D16

Tefal SW854D16

Tefal SW854D16, Тостер сендвич, Боја Инокс, Моќност 700W, 4 сета на плотни, Нелепливи подвижни плот..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ST VC-2000WT

ST VC-2000WT

ST VC-2000WT, Superior Technology, Правосмукалка, 2000W моќност на моторот, максимална моќност до 22..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли