Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje SIH 1800 BT, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:180
Достапност:
Шифра: 68064
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 332

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje SIH 1800 BT, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:1800 W, Индикатор на работа: Индикатор за работа, Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min, Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min, Волумен на резервоарот за вода: 0,2 Литри, Долевање на вода во текот на пеглањето, Систем против собирање на воден каменец, Можност за суво пеглање, Вртење на приклучниот кабел: 360 °, Функција прскање
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира