Дознајте први за сите новости!

Kenwood BLP600WH
Kenwood BLP600WH

Kenwood BLP600WH


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 246 Ден.
Клуб Акција: 4,099 Ден.
48 Рати Без Камата 123 Ден.
Бренд: KENWOOD
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 68057
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Kenwood BLP600WH, Блендер, бела боја, 800W моќен мотор, 1.6л капацитет на стаклениот сад, опција за кршење мраз, Варијаблни брзини и пулс функција
Напреден Филтер
Бренд KENWOOD
Платежни картички