De Longhi EC 151.B

De Longhi EC 151.B

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

De Longhi EC 151.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Правење пена од млеко, Систем против капење, 1л транспарентен резервоар кој се вади, Филтер со крем диск с...
Редовна Цена
7,499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
7,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,499 Ден. Ден.
Бренд: DE LONGHI
Шифра: 68029
Гаранција: 360 дена
Прегледи: 4
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

De Longhi EC 151.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Правење пена од млеко, Систем против капење, 1л транспарентен резервоар кој се вади, Филтер со крем диск систем (CD), содржи 2 филтри 1x (ESE 1 cup CD) и 1x (2 cups CD), 2 одделни термостати за регулација температура на вода и пареа, 1100W

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.