Дознајте први за сите новости!

INDESIT DISR 16B EU
INDESIT DISR 16B EU

INDESIT DISR 16B EU


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 667 Ден.
Клуб Акција: 12,999 Ден.
48 Рати Без Камата 334 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 67699
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT DISR 16B EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 6 програми, 51децибели, тајмер за одложено перење, индикатор за сол и сјај, А енергетска класа, 82x45x55цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Платежни картички