Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON PRO R 80 EVO 3K, Eлектричен бојлер, 80л, MADE IN ITALY,
Достапност:
Шифра: 67662
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1586
Редовна Цена: 6,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 6,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON PRO R 80 EVO 3K, Eлектричен бојлер, 80л, MADE IN ITALY, 3 КW , Емајлиран челичен резервоар тестиран до 16 бари, Голема Магнезиумска Анода, Nanomix технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода), Полиуретанска изолација CFC Free, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Максимална температура 75 степени, Загревање за 1ч 28 минути до 45 степени, бела боја, Димензии ВxШxД 75.8x45x48 цм тежина 21.5кг, IPX3 ниво на заштита
Напреден Филтер
Бренд Ariston
Тип За бања

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира