Бренд: SUNNY
Краток опис: SUNNY Mini Plus Правосмукалка, 1200W, црвена боја, Вертикална по
Достапност:
Шифра: 67641
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 168
Редовна Цена:
1,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SUNNY Mini Plus Правосмукалка, 1200W, црвена боја, Вертикална позиција на работа (американски стил), Телескопска цевка, Може да се користи и безжично кога ќе се извади телескопската цевка, Се употребува без вреќичка, Филтер и резервоар кои се перат, 2л капацитет за собирање ѓубре, ергономска рачка
Напреден Филтер
Бренд SUNNY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.