SUNNY Mini Plus Правосмукалка, 1200W, црвена боја, Вертикална позиција на работа (американски стил), Телескопска цевка, Може да се користи и безжично кога ќе се извади телескопската цевка, Се употребува без вреќичка, Филтер и резервоар кои се перат, 2л капацитет за собирање ѓубре, ергономска рачка

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SUNNY Mini Plus Правосмукалка

  • Бренд: SUNNY
  • Краток опис: SUNNY Mini Plus Правосмукалка, 1200W, црвена боја, Вертикална по
  • Шифра: 67641
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST MG-2000J Superior Technolog

ST MG-2000J Superior Technolog

ST MG-2000J Superior Technology, Електричнa машина за мелење месо, бела боја, 2000W Моќност, реверзи..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 370 W..

Редовна Цена 8,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,559 Ден.

CARRERA Temp senso Термометар

CARRERA Temp senso Термометар

CARRERA Temp senso Термометар сенозорски за мерење телесна температурa, аларм за треска, голем ЛЦД д..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

749 Ден.

ST E867EI Superior Technology

ST E867EI Superior Technology

ST E867EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување тридневна брада, можно..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Philips GC4554/40

Philips GC4554/40

Philips GC4554/40, Пегла на пареа, Боја Црвена, 2500W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пареа 220г/..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Zelmer ZVC165EF

Zelmer ZVC165EF

Zelmer ZVC165EF, Правосмукалка, Црно портокалова беја, Нов Hi Spin мотор според директиви на ЕУ 700W..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,699 Ден.

Gorenje T 900 W

Gorenje T 900 W

Gorenje T 900 W, Тостер за лепчиња, Бела боја, Моќност 870W, Функција на одмрзнување, функција на за..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,290 Ден.

BOSCH BBZ41FK

BOSCH BBZ41FK

BOSCH BBZ41FK, 4x текстилни кеси за правосмукaлки Bosch компатибилни со: BSN... / BSG1... / VS01.....

699 Ден.

Beurer GERMANY MP 41

Beurer GERMANY MP 41

Beurer GERMANY MP 41, Професонален сет за маникир и педикир, Интегрирано ЛЕД светло, Ротација во пра..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Tefal Invissia Frypan B3090443

Tefal Invissia Frypan B3090443

Tefal Invissia Frypan B3090443, Тефлон тава 24цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, погодно за ста..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Gorenje HBX 485 QW

Gorenje HBX 485 QW

Gorenje HBX 485 QW, Стапчест миксер, Моќност 480 W, Бело-Црна боја, DC мотор за економична употреба ..

Редовна Цена 2,690 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,690 Ден.

ST HC-Z200

ST HC-Z200

ST HC-Z200, Superior Technology, Фигаро за коса, црна боја, Ултра брз PTC греач, 200 степени, дијаме..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ST WDE-5C

ST WDE-5C

ST WDE-5C, Superior technology, Диспанзер за ладна и топла вода, Бела боја, Моќност на ладење 80W, М..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Tefal CLIP&CLOSE K3021412

Tefal CLIP&CLOSE K3021412

Tefal CLIP&CLOSE K3021412, Сад за чување храна, Пластичен, Облик правоаголен, 1.2L..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки