Дознајте први за сите новости!

ST EVS6045 TVW Superior Technology
ST EVS6045 TVW Superior Technology

ST EVS6045 TVW Superior Technology


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 16,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 675 Ден.
Клуб Акција: 13,999 Ден.
48 Рати Без Камата 338 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 67636
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST EVS6045 TVW Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, бела боја, 60цм,Турбо Вентилатор, 4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм), врата со двојно стакло, светло во рерната, светло во рерната, 0+5 функции, термостат, 1 тава, 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички