Victoria Maestro, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 75Kg, Надворешни димензии: 470x400x980mm, Номинална моќ на греење:9 KW, Макс. моќ на греење: 12KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-210, Капацитет на загревање m2: 60-84, Енергетска ефикасност: 76.94 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Victoria Maestro

  • Бренд: Victoria
  • Краток опис: Victoria Maestro, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја
  • Шифра: 67591
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

ROWENTA SO2210F0

ROWENTA SO2210F0

ROWENTA SO2210F0, Вентилаторска греалка, црна боја, 2000W, два мода на работа 1000/2000W, 59дб бучно..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

Plamen Tena

Plamen Tena

Plamen Tena, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на пов..

Редовна Цена 29,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,799 Ден.

Elegant 1200

Elegant 1200

Elegant 1200, Правосмукалка за пепел, Крем боја, 3 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (издув..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Elegant 1200

Elegant 1200

Elegant 1200, Правосмукалка за пепел, Црвена боја, 3 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (изд..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Gorenje KAS35NF1N

Gorenje KAS35NF1N

Gorenje KAS35NF1N, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошувачка на..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UK

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UK

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гар..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

Fabbygo купатилска греалка

Fabbygo купатилска греалка

Fabbygo купатилска греалка, 2KW греач..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCAC-900Y..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

HITACHI RAS/RAC-K14HCG

HITACHI RAS/RAC-K14HCG

HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000BTU, 3.5KW, Ефективно греење до -15 степени, SEER Л..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филтер..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво