Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria Verona L, камин на цврсто гориво со челична плотна, Бој
Достапност:
Шифра: 67588
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 549

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Victoria Verona L, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 85Kg, Надворешни димензии: 556x458x750mm, Номинална моќ на греење:9 KW, Макс. моќ на греење: 12KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-216, Капацитет на загревање m2: 60-86, Енергетска ефикасност: 76.94 (%)
Напреден Филтер
Бренд Victoria
Можеби ќе Ве интересира