Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria Comfort F, камин на цврсто гориво со челична плотна, Бо
Достапност:
Шифра: 67535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 177
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 24,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Victoria Comfort F, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 75Kg, Надворешни димензии: 520x480x970 mm, Номинална моќ на греење:9 KW, Макс. моќ на греење: 14KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-210, Капацитет на загревање m2: 60-84, Енергетска ефикасност: 69 (%)
Напреден Филтер
Бренд Victoria

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира