-20%
Victoria Comfort F, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 75Kg, Надворешни димензии: 520x480x970 mm, Номинална моќ на греење:9 KW, Макс. моќ на греење: 14KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-210, Капацитет на загревање m2: 60-84, Енергетска ефикасност: 69 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Victoria Comfort F

  • Бренд: Victoria
  • Краток опис: Victoria Comfort F, камин на цврсто гориво со челична плотна, Бо
  • Шифра: 67535
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 24,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 24,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво