Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плотна, со КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ од страна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 75Kg, Надворешни димензии: 470x400x780 mm, Номинална моќ на греење:5 KW, Макс. моќ на греење: 9KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 83-150, Капацитет на загревање m2: 33-60, Енергетска ефикасност: 79 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Skladova Tehnika Premier

  • Бренд: Skladova Tehnika
  • Краток опис: Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плот
  • Шифра: 67531
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи ..

7,990 Ден.

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 10KW, 15кг резервоар з..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW, Скрие..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, з..

Редовна Цена 26,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,500 Ден.

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цврсто гориво, Приклучок на парно, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 14KW, ..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,050 Ден.

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на г..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,769 Ден.

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 180м..

Редовна Цена 27,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,000 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCAC-900Y..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на ..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Крем, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м..

Редовна Цена 13,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво