Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја
Достапност:
Шифра: 67530
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 192

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 70Kg, Надворешни димензии: 510x418x900mm, Номинална моќ на греење:7 KW, Макс. моќ на греење: 10.5KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 116-180, Капацитет на загревање m2: 46-72, Енергетска ефикасност: 76.94 (%)
Напреден Филтер
Бренд Victoria

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира