Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 70Kg, Надворешни димензии: 510x418x900mm, Номинална моќ на греење:7 KW, Макс. моќ на греење: 10.5KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 116-180, Капацитет на загревање m2: 46-72, Енергетска ефикасност: 76.94 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Victoria TORINO

  • Бренд: Victoria
  • Краток опис: Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја
  • Шифра: 67530
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Alfa Дормо

Alfa Дормо

Alfa Дормо, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 183м3, загревање на површина..

Редовна Цена 31,100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,200 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да ко..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2

Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2

Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2012, Радијатор за бања 1000W, 33 цевки со можност за сушење алишта, Ко..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

ST GAC-18INV

ST GAC-18INV

ST GAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.60KW и Греење 5.20KW, Скр..

Редовна Цена 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плотна, со КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ од страна, Б..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Philips HU4813/10

Philips HU4813/10

Philips HU4813/10, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 300ml/h, до 44м2, Сензор..

Редовна Цена 10,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,089 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Кафеава боја, Моќност од 5KW, загревње на површ..

Редовна Цена 12,300 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,500 Ден.

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 6.16KW..

Редовна Цена 50,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

42,999 Ден.

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец Црн, 90 степени, 150, revision..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Gorenje D 16 M

Gorenje D 16 M

Gorenje D 16 M, Одвлажнувач на воздух, Бела боја, Вкупна приклучна моќ: 350 W, Одвлажнува 16 литри н..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

Plamen Tena

Plamen Tena

Plamen Tena, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на пов..

Редовна Цена 29,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,799 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE40..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво