Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi DES 16, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет
Достапност:
Шифра: 67501
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 489

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi DES 16, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, Сетирање ниво на влажност, Bio Silver Tech System специјален сребрен јонски филтер за одржување на чист воздух и го редуцира ширењето на бактериите, Видливо ниво на водата во апаратот со помош на транспарентен резервоар од 3 литри, Двоен систем за вадење на кондензацијата - влагатаЕлектронски антифриз систем за работа на ниски температури до 2 степени, Многу тивко работење 36дб, Tank control system - престанува со работа кога резервоарот е преполн со вода, Филтер за воздух кој може да се пере, Проток на воздух - 160м3 за 1 час, За соби до 75м3, R134 гас, 250W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира