BaByliss 3-Day & Shave E890E, Безжична машинка за брада 2 во 1, тридневна брада или бричење со жилет, Водоотпорен, Професионални Wtech сечила 34мм, Самоподмачкување, 3Д Електрохемиско острење, CMS движење на сечилата, Нагодување од 0.5 до 10.5мм, Прецизност од 0.5мм, Интегрирана глава за бричење, Жичана или безжична работа

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BaByliss 3-Day & Shave E890E

  • Бренд: BaByliss
  • Краток опис: BaByliss 3-Day & Shave E890E, Безжична машинка за брада 2 во 1,
  • Шифра: 67486
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje VC 2102 BCY IV

Gorenje VC 2102 BCY IV

Gorenje VC 2102 BCY IV, Правосмукалка, Сиво-Плава боја, Моќност: 2100 W, Со канистер SUPRA POWER, Во..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,990 Ден.

VIALLI H12 Диспанзер за хартие

VIALLI H12 Диспанзер за хартие

VIALLI H12 Диспанзер за хартиени крпи, сина транспарентна боја, погоден за хартија со V или Z прекло..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Rowenta CF4032D0

Rowenta CF4032D0

Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Преса со 2 типа на плочи, додаток за вит..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Philips HR1832/52

Philips HR1832/52

Philips HR1832/52, Соковник, Viva compact, Боја Бело Зелена, 500W, лесен за чистење, 1 брзина, drip ..

Редовна Цена 5,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,799 Ден.

AQUAPHOR IZVOR

AQUAPHOR IZVOR

AQUAPHOR IZVOR, Бокал за филтрирање вода, сина боја, 2.8л капацитет на бокалот, 1.4л капцитет на инк..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Philips GC2045/35

Philips GC2045/35

Philips GC2045/35, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, 2300W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 12..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,099 Ден.

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110, Пегла на пареа , Sensixx DA50 серија, Виолетово Бела боја, 2800W, Multi directiona..

Редовна Цена 4,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

ST HS-O240RC

ST HS-O240RC

ST HS-O240RC, Superior Technology, Пегла за коса, црна со црвена линија, керамички плочки 34x100 мм,..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Philips MG7720/15

Philips MG7720/15

Philips MG7720/15, Тример за брада, коса и тело, Боја Црна, Мултистајлер 14 во 1, DualCut технологиј..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

ST DF-2000HCI

ST DF-2000HCI

ST DF-2000HCI, Superior Technology, Фритеза, Инокс, 2000W, 3л капацитет, контрола на температура, за..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

Rowenta CF9421D0

Rowenta CF9421D0

Rowenta CF9421D0, Четка за коса, Activ Nano Smart, моќност 800W, 2 ротирачки четки со дијаметар 30мм..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,899 Ден.

PANASONIC ER-GC50-K503

PANASONIC ER-GC50-K503

PANASONIC ER-GC50-K503, Безжична Машинка за шишање, Црна боја, Должина на кратење од 1 до 25 мм во ..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,749 Ден.

ST MTG-800I INOX

ST MTG-800I INOX

ST MTG-800I INOX, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, Инокс - црна бој..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

ST BTG-T2200X

ST BTG-T2200X

ST BTG-T2200X, Superior Technology, ИНОКС Голем Грил тостер, за 4 тостови одеднаш, нелепливи плочи, ..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење