Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 3-Day & Shave E890E, Безжична машинка за брада 2 во 1,
Достапност:
Шифра: 67486
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 346

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss 3-Day & Shave E890E, Безжична машинка за брада 2 во 1, тридневна брада или бричење со жилет, Водоотпорен, Професионални Wtech сечила 34мм, Самоподмачкување, 3Д Електрохемиско острење, CMS движење на сечилата, Нагодување од 0.5 до 10.5мм, Прецизност од 0.5мм, Интегрирана глава за бричење, Жичана или безжична работа
Напреден Филтер
Бренд BaByliss

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира