Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Pro 200 Slim C525E, Професионално Керамичко Фигаро, Диј
Достапност:
Шифра: 67477
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 347

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Pro 200 Slim C525E, Професионално Керамичко Фигаро, Дијаметар 25мм, црна боја, ЛЦД Дисплеј, Брзо загревање за 180 секунди, Варијабилна температура до 200 степени, Вентилирачки изолиран врв
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Можеби ќе Ве интересира