Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC EH-SA31VP503, Faciallonic steamer - Aпарат за нега на
Достапност:
Шифра: 67429
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 199

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC EH-SA31VP503, Faciallonic steamer - Aпарат за нега на лице со пареа, розево бела боја, Продуцира ултра фини-нано јонски честички од паре кои длабоко навлегуваат во кожата на лицето и притоа ја чистат и хидратираат, 3-6 минути време на употреба, 6мл во минта - количество на пареа, Штити од сува кожа и проширени пори
Напреден Филтер
Бренд Panasonic