PANASONIC ES-SL41-A503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдечки глави, Сина боја, Wet & Dry за суво и мокро бричење, индикатор за ниво на батерија, заоблена фолија, најостри нано сечила со агол од 30 степени, Тројни сечила, ергономска Pro Curve форма, Може да се мие, само безжична употреба, вклучен fold out hair тример

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

PANASONIC ES-SL41-A503

  • Бренд: Panasonic
  • Краток опис: PANASONIC ES-SL41-A503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдеч
  • Шифра: 67409
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,659 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

PANASONIC ER-GK40-S503

PANASONIC ER-GK40-S503

PANASONIC ER-GK40-S503, Безжичен Тример за тело, темно сина/сребрена боја, Wet & Dry за суво и мокро..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,749 Ден.

Beurer GERMANY EM 20 sixpack

Beurer GERMANY EM 20 sixpack

Beurer GERMANY EM 20 sixpack, Мускулен електростимулатор посбено наменет за стомачни мускули, 15 нив..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Philips BRI953/00

Philips BRI953/00

Philips BRI953/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжична и жичана употреба, 250 000 lamp fl..

30,990 Ден.

Gorenje ME 501 N

Gorenje ME 501 N

Gorenje ME 501 N, Рачен миксер, Бела боја, Моќност на моторот: 425 W, Турбо копче, Број на брзини: 4..

Редовна Цена 1,790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,790 Ден.

Xavax 111741 Спреј за чистење

Xavax 111741 Спреј за чистење

Xavax 111741 Спреј за чистење фрижидери, замрзнувачи, ладилници и кутии за ладење, 500 мл, ги отстра..

Редовна Цена 259 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

259 Ден.

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за филтрирање вода + подарок резервен филтер, Достапен во сина, црвена и црн..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтри

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтри

AQUAPHOR ULTRA Бокал за филтрирање вода, Достапен во зелена, сина и портокалова боја, 2.5л капацитет..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Xavax 110803 Aqua Stop црево з

Xavax 110803 Aqua Stop црево з

Xavax 110803 Aqua Stop црево за машини за перење и машини за миење садови, Должина 1.5 метри, Штити ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

Tefal CLIP&CLOSE K3028812

Tefal CLIP&CLOSE K3028812

Tefal CLIP&CLOSE K3028812, Сад за чување храна, Пластичен, Облик правоаголен, 2 сада по 0.6L..

Редовна Цена 659 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

659 Ден.

Rowenta CV8722D0

Rowenta CV8722D0

Rowenta CV8722D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор, Моќност 2200W, 2 Брзини, 3 темпера..

Редовна Цена 3,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,199 Ден.

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликувач на коса, Кератин керамички плочки..

Редовна Цена 5,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,299 Ден.

Sinbo SMS-5610 Food slicer

Sinbo SMS-5610 Food slicer

Sinbo SMS-5610 Food slicer, Complete metal base, Adjusting cutting feed from 0-15mm, Stainless steel..

Редовна Цена 2,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,799 Ден.

Gorenje MVC 48 WB

Gorenje MVC 48 WB

Gorenje MVC 48 WB, Рачна Правосмукалка, Бело-сина боја, моќ на моторот 40w, Моќ на всисување: 9 W, В..

Редовна Цена 1,650 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,650 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење