Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ES-SL41-A503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдеч
Достапност:
Шифра: 67409
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 798

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC ES-SL41-A503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдечки глави, Сина боја, Wet & Dry за суво и мокро бричење, индикатор за ниво на батерија, заоблена фолија, најостри нано сечила со агол од 30 степени, Тројни сечила, ергономска Pro Curve форма, Може да се мие, само безжична употреба, вклучен fold out hair тример
Напреден Филтер
Бренд Panasonic
Можеби ќе Ве интересира