PANASONIC ES-RT81-S503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдечки глави, Црна - Сребрена боја, Wet & Dry за суво и мокро бричење, ЛЦД Дисплеј, Флексибилна глава за бричење која се движи во повеќе насоки, 10000 вртежи во минута, автоматско чистење, сушење и полнење, заоблена фолија, најостри сечила со агол од 30 степени, ергономска Pro Curve форма, Може да се мие, само безжична употреба, вклучен fold out hair тример

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

PANASONIC ES-RT81-S503

  • Бренд: Panasonic
  • Краток опис: PANASONIC ES-RT81-S503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдеч
  • Шифра: 67406
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 5,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,849 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY HTE 50 ELLE by

Beurer GERMANY HTE 50 ELLE by

Beurer GERMANY HTE 50 ELLE by Beurer GERMANY, ELLE серија Мултифункциски уред за коса 7во1, пегла за..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Philips BHD177/00

Philips BHD177/00

Philips BHD177/00, Фен за коса, Боја црна, Philips DryCare Pro Hairdryer 2300W, AC мотор, ThermoProt..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Philips BHD007/00

Philips BHD007/00

Philips BHD007/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, 1800W, DC мотор, Рачка на склопување, насо..

Редовна Цена 1,949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,949 Ден.

Tefal BC5122V0

Tefal BC5122V0

Tefal BC5122V0, Кујнска вага, Optiss Delicious Cupcakes, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мерењ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

AQUAPHOR STIRON

AQUAPHOR STIRON

AQUAPHOR STIRON, Филтер кој го елиминира бигорот во машините за перење алишта и машините за миење са..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Philips HP8204/10

Philips HP8204/10

Philips HP8204/10, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 2100W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топли..

Редовна Цена 1,549 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,549 Ден.

Beurer GERMANY MG 151

Beurer GERMANY MG 151

Beurer GERMANY MG 151, 3D Shiatsu Масажер, Идеален за врат, грб, нозе, 8 глави за 3Д масажа, 3 нивоа..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

BaByliss I Pro Steam Ceramic I

BaByliss I Pro Steam Ceramic I

BaByliss I Pro Steam Ceramic Intense ST292E, Професионална пегла за коса со ПАРЕА и со керамички пло..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST VC-2200WTT DR

ST VC-2200WTT DR

ST VC-2200WTT DR, Superior Technology, Правосмукалка, 2200W моќност на моторот, темно црвена Бордо б..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Beurer GERMANY FS 50

Beurer GERMANY FS 50

Beurer GERMANY FS 50, Aпарат за нега на лице со пареа FACIAL SAUNA, сребрен/транспарентен, 2 нивоа н..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

De Longhi BCO 264

De Longhi BCO 264

De Longhi BCO 264, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино + Апарат за филтер кафе, Пумпа со прити..

Редовна Цена 10,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

Philips BT7501/85

Philips BT7501/85

Philips BT7501/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, додаток тример за тело BG105, Интегриран вакумск..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Beurer GERMANY GS 170 RUBY

Beurer GERMANY GS 170 RUBY

Beurer GERMANY GS 170 RUBY, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, транспарентн..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

SAMSUNG VCA-VM43P

SAMSUNG VCA-VM43P

SAMSUNG VCA-VM43P, Филтер за правосмукалка, Pre Motor Filter, модели VCC4470..

360 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење