Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TDA1023010, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Сино Бел
Достапност:
Шифра: 67368
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 416

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TDA1023010, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Сино Бела боја, 2300W, Автоматско исклучување, Керамичка palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали и 3 зoни на пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, calc n clean system и вграден anti-calc system), Ударна пареа 120гр., Постојана пареа 30гр., Вертикална пареа, Променлива пареа која се сетира по желба, Заштита од течење, Qucik fill голем отвор за ставање вода, 300мл резервоар за вода , 1.9м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019