Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со приказ на температура, Тајмер за вклучување и исклучување -корисникот сам одредува кога да се пушти греењето и кога да се сопре, Димензии (Ш x В): 853 x 461 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Atlantic ALTIS 2.000W

  • Бренд: Atlantic
  • Краток опис: Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со еле
  • Шифра: 67349
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    7,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST SF-40N

ST SF-40N

ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м в..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за монтажа на ѕид, Моќност 2000W, 3 нивоа ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра те..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,899 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

ST GAC-12INV

ST GAC-12INV

ST GAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.20KW и Греење 3.40KW, Скр..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,799 Ден.

Atlantic F118 design 1.500W

Atlantic F118 design 1.500W

Atlantic F118 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со прик..

5,599 Ден.

TESY CN 03 200 MIS + Метални д

TESY CN 03 200 MIS + Метални д

TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвектор, 2KW, со Tesy Метални Држачи за Па..

3,999 Ден.

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо вненти..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Atlantic F119 2.500W + KIT

Atlantic F119 2.500W + KIT

Atlantic F119 2.500W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра те..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

De Longhi DEX 14

De Longhi DEX 14

De Longhi DEX 14, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 14л на 24 ча..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

KOPER NIKO

KOPER NIKO

KOPER NIKO, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво..

7,699 Ден.

De Longhi HWB4530

De Longhi HWB4530

De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, Моќност 2000W, Две нивоа на работа 20..

Редовна Цена 4,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор