Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со еле
Достапност:
Шифра: 67349
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 47
Редовна Цена:
7,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со приказ на температура, Тајмер за вклучување и исклучување -корисникот сам одредува кога да се пушти греењето и кога да се сопре, Димензии (Ш x В): 853 x 461 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.