Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со в
Достапност:
Шифра: 67346
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 732

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина:100Kg, Надворешни димензии: 484x479x913 mm, Димензии на фурна: 332x395x244 mm, Номинална моќ на греење:11 KW, Макс. моќ на греење: 16KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3:183-266, Капацитет на загревање m2: 73-106, Енергетска ефикасност: 76 (%)
Напреден Филтер
Бренд Victoria
Можеби ќе Ве интересира