Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM52120, Kујнски робот, Сиво Бела боја, Моќен мотор Multi
Достапност:
Шифра: 67326
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 531

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MUM52120, Kујнски робот, Сиво Бела боја, Моќен мотор Multi motion drive 700W, 4 брзини + пулс функција, 3.9л Инокс сад, повеќенаменска погонска рачка со 3 позиции, Блендер со 1.25л сад, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор и торбичка, посебно сецко со 3 различни диска, интерактивен DVD диск со рецепти, Целосно електорнски контроли, Автоматско исклучување, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд BOSCH

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира