Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MFQ3010S, Рачен миксер, Бела боја, 300W, 2 брзини + турбо
Достапност:
Шифра: 67192
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 560

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MFQ3010S, Рачен миксер, Бела боја, 300W, 2 брзини + турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019